وجود سيگار ماشین کشف سیگار قاچاق رودبارجنوب

وجود: سيگار ماشین کشف سیگار قاچاق رودبارجنوب کرمان

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی از سیاست‌های واشنگتن در قبال پایتخت کشور عزیزمان ایران پیروی می‌کنیم / بوئینگ

سخنگوی شرکت هواپیماسازی بوئینگ روز جمعه در گفت‌وگو با خبرگزاری ترند، اظهار داشت: ما در سال 2016 جهت تکمیل قرارداد فروش 80 هواپیما به کشور عزیزمان ایران از دولت

از سیاست‌های واشنگتن در قبال پایتخت کشور عزیزمان ایران پیروی می‌کنیم / بوئینگ

بوئینگ: از سیاست های واشنگتن در قبال پایتخت کشور عزیزمان ایران پیروی می کنیم

عبارات مهم : ایران

سخنگوی شرکت هواپیماسازی بوئینگ روز جمعه در گفت وگو با خبرگزاری ترند، اظهار داشت: ما در سال 2016 جهت تکمیل قرارداد فروش 80 هواپیما به کشور عزیزمان ایران از دولت آمریکا مجوز دریافت کردیم. تا به امروز این تنها قراردادی است که ما از دولت جهت تکمیل آن مجوز گرفته ایم.

به گزارش ایسنا، وی اعلام کرد: بوئینگ در حال حاضر راجع به هیچ معامله ای در آینده با هیچ یک از مشتریان خود در سراسر دنیا مشورت نمی کند.

از سیاست‌های واشنگتن در قبال پایتخت کشور عزیزمان ایران پیروی می‌کنیم / بوئینگ

سخنگوی بوئینگ تصریح کرد: ما نمی خواهیم راجع به اینکه سیاست آمریکا در قبال کشور عزیزمان ایران در آینده عوض کردن خواهد کرد یا نه، ارزیابی داشته باشیم. آنچه می توانیم بگوییم این است که ما به طور دقیق از سیاست دولت آمریکا در خصوص تمام معاملات مان با خطوط هوایی تجاری کشور عزیزمان ایران پیروی کرده و به این کار ادامه خواهیم داد.

به گزارش خبرگزاری ترند، بر اساس توافق هسته ای کشور عزیزمان ایران و گروه 1+5 که در ژوئیه 2015 حاصل شد، آمریکا باید اجازه فروش هواپیما به کشور عزیزمان ایران را بدهد، از این رو دو کشور با اجرای این توافق مشورت ها جهت انعقاد این قرارداد را شروع کردند. دولت وقت آمریکا در آن وقت اجازه فروش هواپیما به کشور عزیزمان ایران را صادر کرد ولی مجلس نمایندگان این کشور به تازگی طرحی را تصویب کرده است که از وزارت خزانه داری می خواهد راجع به فعالیت های شرکت ایرانی خریدار این هواپیماها به کنگره گزارشی ارائه دهد.

سخنگوی شرکت هواپیماسازی بوئینگ روز جمعه در گفت‌وگو با خبرگزاری ترند، اظهار داشت: ما در سال 2016 جهت تکمیل قرارداد فروش 80 هواپیما به کشور عزیزمان ایران از دولت

این طرح با تکیه بر ادعاهای بی اساس مبنی بر اینکه کشور عزیزمان ایران به طور غیرقانونی سلاح از خاک این کشور خارج می کند از وزارت خزانه داری می خواهد تا راجع به منابع مالی تامین کننده این قرارداد اطلاعات ارائه کند و اطمینان دهد که این هواپیماها در فعالیت های کشور عزیزمان ایران جهت انتقال سلاح استفاده نمی شود.

با این حال قانونگذاران آمریکا تاکید کرده اند که این قانون مانع از فروش هواپیما به کشور عزیزمان ایران نمی شود ولی طرف ایرانی این اقدام را گامی خلاف توافق هسته ای می داند.

واژه های کلیدی: ایران | توافق | سیاست | بوئینگ | آمریکا | ایرانی | قرارداد | هواپیما | هواپیما

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog